Menu Hledat Jazyky

Insolvence

Poskytování právních služeb v rámci insolvenčního řízení dle zák. č. 182/2006 Sb., insolvenčního zákona, a to jak VĚŘITELŮM, tak DLUŽNÍKŮM.

V poslední době se na trhu právních služeb objevuje čím dál více subjektů (tzv. „dluhových poraden“), přičemž některé z nich bohužel poskytují služby dlužníkům v minimálně diskutabilní kvalitě a podle mého názoru i za přemrštěné ceny (např. v mé praxi jsem byl svědkem dlužnických návrhů v řádech i desítek tisíc Kč). Pokud by této ceně odpovídala i složitost návrhu a kvalita poskytnutých služeb, nešlo by zřejmě těmto subjektům nic vytknout. Některé tyto subjekty však poskytují své služby prostřednictvím nekvalifikovaných pracovníků, kteří svým klientům poskytnutou radou nezvolili nejlepší strategii a dlužníku touto radou či řešením zpracovaném v insolvenčním návrhu, po poskytnutí nekvalifikované rady, způsobili více škody než užitku.

V rámci mé advokátní kanceláře jsou právní služby poskytovány výhradně advokátem, popř. ve spolupráci s insolvenčním správcem.

 

VĚŘITEL DLUŽNÍK
 Konzultace Konzultace
Stanovení strategie v rámci insolvenčního řízení Stanovení strategie v rámci insolvenčního řízení
Sepis, kompletace příloh a podání insolvenčního návrhu/ přihláška pohledávky. Cena: dle složitosti situace věřitele. ODDLUŽENÍ/OSOBNÍ BANKROT – Sepis, kompletace příloh a podání insolvenčního návrhu. Cena: 4.840,- Kč (popř. 7.260,- Kč manželé)
Zastupování věřitelů na soudních i mimosoudních jednáních Zastupování dlužníků na soudních i mimosoudních jednáních
Jednání s dalšími účastníky řízení  Jednání s dalšími účastníky řízení